Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

ROČNÍ HOROSKOP 2024/2025
"Astrologie učí lidi žít život a ne ho přeskakovat nebo podvádět. Jinak musí být kroky znovu probrány a lekce se musí učit znovu a znovu." Sydney Omarr

Roční horoskop je určen všem těm, kteří se chtějí aktivně podílet na svém osudu. Roční horoskop je vhodný pro lidi od 18 let.

Nabízíme vám osobního průvodce pro příštích 12 měsíců, který vám pomůže rozpoznat nové příležitosti, přijmout správné rozhodnutí, pochopit smysl překážek a potíží a lépe se orientovat ve všech životních oblastech.

Roční horoskop obsahuje následující kapitoly:

  1. Úvod
  2. Hlavní téma roku
  3. Citové potřeby a partnerské vztahy
  4. Práce a peníze
  5. Aktivity mysli
  6. Vitalita
  7. Vnitřní vývoj
  8. Závěr
  9. Astrologická data - grafické znázornění pozic planet

Horoskop je určen pouze pro dospělé jedince.

Období horoskopu si můžete určit sami.

Roční horoskop je velmi praktický pro své rozměry A5 a spirálovou vazbu. Díky kvalitnímu tisku a barevné obálce se může stát i hodnotným dárkem.

Horoskop vám můžeme zaslat i elektronicky.

Lhůta pro zpracování horoskopu je 14 pracovních dnů. Potřebujete-li mít horoskop zpracovaný dříve, uveďte to v objednávce do poznámky a my horoskop zpracujeme přednostně. Urgentní horoskopy zpracováváme s platbou předem. 

Klientům, kteří si u nás již dříve objednali více než tři horoskopy, poskytujeme k objednanému horoskopu hodinovou konzultaci zdarma. I klienti, kteří u nás mají předplacenou roční PREMIUM REGISTRACI, mají možnost využít k objednanému horoskopu hodinovou konzultaci zdarmaOstatní konzultace jsou k objednaným horoskopům zpoplatněny částkou 600Kč.

Konzultace k objednaným horoskopům je možné využít do 6 měsíců od uskutečněné objednávky u nás v kanceláři. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte. Je i možné konzultaci poskytnout přes Skype, WhatsApp nebo telefon.

Roční horoskop 2023

Velikost: A5
20-25 stran
1530 Kč


Potřebujete poradit? Volejte na 606 721 916


Mohlo by vás zajímat:

Reakce klientů:

"Byla jsem si dnes vyzvednout horoskop na rok 2015.Rozbor horoskopu,který jsem jsem k němu vyslechla byl úžasný!!!!Ještě jednou chci touto cestou moc poděkovat paní astroložce a zároveň doporučuji všem,kteří se rozmýšlejí jaké kroky podniknou.....protože tady určitě ten podnět získáte... " Andrea Pšeničková, Facebook

"…koupila jsem si váš roční horoskop před několika měsíci. A již nyní mohu s jistotou říci, že mi byl důležitým zdrojem informací, které vedly ke správnému rozhodnutí … " Andrea K.

"…líbí se mi, že váš roční horoskop není naplněn osudovým předpovídáním, ale ukazuje na tendence a nechává na člověku, jak s nimi naloží…" Martina L.

"Nejprve jsem se bála, že se dozvím něco co nechci, ale musím říct, že horoskopy od Astrocentra jsou postavené na něčem jiném než na předpovídání špatných událostí a zdravotních problémů…." Kateřina  M.

„... minulé Vánoce jsem si koupila váš roční horoskop. Mimo jiné tam bylo uvedeno, že si mám dávat pozor na právní spory. To mě rozesmálo. Říkala jsem si já a právní spory? Nic takového mi nehrozí. V létě jsem ale prodávala byt a realitní kancelář mě zažalovala, protože jsem jim odmítla vyplatit provizi. Soud jsem prohrála, provizi musela zaplatit a celé mě to stálo skoro 100 tis. Kč! Udělala jsem chybu a za chyby se platí. Příště budu opatrnější. Všechna vaše doporučení budu poslouchat. Jste prostě nejlepší. Přeji vám....“ Marie T.

„Děkuji za poslaný horoskop. Jsem přesvědčena, že informace z horoskopu mi pomohou pochopit spoustu událostí, které se mi dějou  a  mohu si tak lépe pohlídat mé reakce…„ Lenka K.

"Již od roku 2006 každý rok si kupuji váš Roční horoskop. Nikdy mě nezklamal. Pomáhá mi při rozhodování. Můj život se za tu dobu zklidnil, našla jsem si nového partnera, vdala se, máme dítě... A můžu říct, že jsem velmi spokojená. A vy jste mi v tom hodně pomohli. Děkuji". Katka L.

"V horoskopu minulého roku jste mě varovali před přetvářkou, klamem a podvody. I když jsem si horoskop důkladně přečetla, přesto jsem nebyla dost opatrná. Můj šéf mi dával k podpisu smlouvy, které jsou pro mého zaměstnavatele velmi nevýhodné. Šéf to věděl, proto to nechtěl podepsat sám. Byla jsem hloupá..... Teď to musím všechno nějak vyřešit. Proto si objednávám nový roční horoskop. Vy jste nejlepší. Věřím, že mi zase dobře poradíte." Ludmila Z.

"Už jsem si ho u Vás jednou roční horoskop objednala, byl to rok 2008 a bylo tam napsáno že otěhotním. Dnes mám skoro 5-letá dvojčata...." Ilona J.