Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

Ve středu 6. prosince nabere po 5 měsících planeta NEPTUN PŘÍMÝ SMĚR ve znamení RYB. Neptun prochází znamením Ryb již od roku 2012 a setrvá tam ještě 3 roky. Chování lidí se za tu dobu mění. Mění se jejich politické a náboženské názory, mění se kulturně a společensky vytvořené role mužů a žen, vlastnictví a peníze, kterými definujeme sami sebe. Rozdíly mezi jednotlivci, názory a státy budou mizet a lidé budou toužit po jednotě, nové společnosti a novém světě. Více

Větší přehled o tom, jak se postavení Neptunu projeví v příštích měsících vašeho života, získáte, když si objednáte individuálně zpracovaný Roční horoskop.

První polovina středečního dne přeje obchodování, pracovním a jiným schůzkám, vyřizování úředních záležitostí  a podpisům smluv. Zajděte na zubní prohlídku nebo ke kadeřníkovi.

Středeční barvou je ŠAFRÁNOVÁ, barva duchovní inspirace. Povzbuzuje, podporuje regeneraci a proces myšlení. Posiluje nervy.

 

Upozornění! Na texty se vztahují autorská práva. Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc prosinec 2023Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)