Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dárkový poukaz - v hodnotě 1600 Kč


Potřebujete dárek pro své blízké či přátele? Věnujte jim poukaz pro nákup horoskopu či dalšího zboží.

Naše horoskopy jsou zpracovávány podle přesných kalkulací pozic planet v době narození. Odpovídají jedinečnému astrologickému profilu. Jsou hodnotným prostředkem pro všechny, kdo mají zájem lépe se poznat a plně realizovat vlastní potenciál. Nepoužíváme astrologický žargon, který můžete občas vidět v novinách a časopisech. Naše horoskopy jsou psány srozumitelným a inspirativním způsobem. Protože jsou individuálně zpracovávány a tištěny, mají barevnou obálku, spirálovou vazbu a rozměry A5, mohou se stát i netradičním dárkem.

Pokud neznáte přesná data narození svých blízkých a rádi byste je překvapili zajímavým dárkem, pak si od nás můžete koupit dárkový poukaz.

Poukaz v hodnotě 1600 Kč lze použít při objednání Analýzy nativního horoskopu, případně dalšího zboží.

Poukaz nenese jméno, má individuální identifikační číslo kódu, které je rozpoznáno při objednávce některého z našich produktů. Dárkový poukaz je platný 3 měsíce a datum platnosti je na certifikátu vyznačeno. Poštovné a balné je zahrnuto v ceně. Poukaz si můžete nechat zaslat poštou. Zaplatit je můžete na dobírku, převodem na náš účet, nebo platbou Gopay.