Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Naše astrologie

foto: pixabay.com

Pravý účel astrologie je často lidmi zaměňován a spojován s věštěním předem dané budoucnosti. Účel moderní astrologie je ovšem mnohostranný. Zabýváme se všemi oblastmi života člověka a pomáháme mu skládat si vlastní mozaiku. Soustředíme se i na oblast psychiky člověka. Existují zákony vědomého a nevědomého života související s psychikou. Skrze astrologii lze odhalovat i ty nejhlubší příčiny psychických a následně fyzických problémů, které brání šťastnému životu.

Podle kosmických principů astrologie rozpoznáváme vlohy a schopnosti člověka, jeho příležitosti a načasování jeho šancí. Planety nás ovlivňují duchovně, duševně i materiálně. Astrologie tyto vlivy zná a umí je číst.

Dokážeme vytipovat kritická období a poskytnout radu, jakým způsobem se vyhnout stresu v daném období. Upozorňujeme na příznivé osudové příležitosti, kterých mohou naši klienti využít. Dostávají tak nezaplatitelnou možnost neztratit se ve tmě a nabývat pocitu jistoty a bezpečí v každém období.

Když člověka ovládne neodolatelná touha po změně a cítí se nekomfortně ať už v oblasti partnerského, rodinného nebo pracovního života, může dostat zpětnou vazbu z naší strany ve smyslu správné cesty. Mnohdy se totiž uchýlí pod tlakem rozumu ke změnám, které ho ve finále mohou poškodit. Případně si sám způsobí okolnosti, se kterými později těžko bojuje a zdlouhavě je řeší.

Hlavní příčinou našich trápení je malá míra sebepoznání, nedostatek informací, včasných upozornění a objektivních doporučení. V rámci přirozeného řádu a chodu událostí je důležité obdržet správný impuls a možné východisko ve správný moment.

Našim cílem je pomáhat klientům vítězit nad strachem z budoucnosti, nalézat společně cestu, jak se s osudem dohodnout a jak se stát vlastním tvůrčím pánem, generálním ředitelem svého života. Přivádíme naše klienty k vlastní moudrosti a pochopení principů, k odkrytí vlastních tajů, vlastních zdrojů, vlastní podstaty a síly.

Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál a mít spokojenější život.

Všichni jsme neustále konfrontováni s lekcemi života, ve kterých se snažíme obstát. Ve vlnách přichází neustále dokola, až do doby, než daná témata správně uchopíme. Po cestě nemusíme jít sami a bez pomoci. Můžeme se ptát a obdržet tak více.

Nevíte, který krok je právě teď pro vás užitečný? Jsme tu pro vás.

Vaše ASTROCENTRUMMohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop

Roční horoskop

Konzultace

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024

foto:pixabay.com


     

Víte, co máte ve hvězdách?

Víte, co máte ve hvězdách?

ASTROLOGIE je nauka, která je praktikována více než dva tisíce let. Ačkoliv ve svých počátcích byla respektovanou vědou, v posledních stoletích byla považována spíše za součást černé magie a pochybných vešteckých disciplín. Více

Jupiter konjunkce Uran v Býku

Jupiter konjunkce Uran v Býku

Planeta růstu, hojnosti a příležitostí Jupiter se 21. dubna 2024 spojí ve znamení Býka s Uranem, planetou změny. Toto je poměrně vzácná konstelace, která se opakuje jednou za 14 let. Naposledy se Jupiter s Uranem spojily ve znamení Ryb a Berana v roce 2010. Více

Jupiter ve znamení Blíženců

Jupiter ve znamení Blíženců

Jupiter v astrologii symbolizuje optimismus, růst, hojnost a šťastné náhody. Blíženci jsou vzdušné znamení, a to znamená, že v této době budou komunikace a kontakty více ceněné. Znamením Blíženců se Jupiter bude pohybovat od 26. května 2024 do 9. června 2025. Více


Další články