Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

ASTROKALENDÁŘ 2023


V tomto originálním ASTROLOGICKÉM KALENDÁŘI 2023 naleznete spoustu důležitých informací, které vám pomohou napojit se na jedinečnou energii každého dne. Budete si tak lépe plánovat své každodenní aktivity a vyhnete se tak případným potížím.

V roce 2023 dojde k velkým planetárním přesunům. Riziko války bude stále přítomné. Začne nové světové uspořádání a mnozí vládci a diktátoři budou muset odejít. V druhé polovině roku se bude zlepšovat hospodářská situace.

V kalendáři  najdete denní postavení Luny ve znameních, dny a časy novoluní a úplňků, období prázdné Luny, Slunce i planety ve znameníchretrográdní pohyb Merkuru, Marsu a Venuše a mnoho dalších astrologických informací, které ocení lidé, kteří praktikují astrologii. 

Zachovejte si kontrolu nad svým životem a nepodléhejte zbytečně vnějším vlivům. Používejte Astrologický kalendář 2023.

Jednoduchý formát a srozumitelná forma zpracování symbolů dělá z astrologie přístupné vědění i pro lidi, kteří o této starobylé nauce nevědí téměř nic. Všechna doporučení v tomto kalendáři vycházejí z analýzy postavení Luny, Slunce, planet a jejich vzájemných aspektů a také z naší osobní zkušenosti.

Astrologický kalendář 2023 vám pomůže konat ve správný okamžik a nedělat zbytečné chyby.

V kalendáři najdete např. doporučení kdy je nejlepší čas pro:

 • návštěvu kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetiku a masáž
 • návštěvu zubaře a dentální hygienu
 • romantiku, seznamování
 • praní, čistírna
 • nákup/prodej nemovitostí, podepisování smluv
 • investice a velké nákupy
 • řešení právních sporů
 • kdy nechodit na rande
 • kdy ukončit vztah
 • sepsání poslední vůle
 • výhry v loterii
 • půjčky
 • pohovory
 • koupi psa nebo jiného domácího zvířete
 • a další praktické rady i varování.


Díky kvalitnímu papíru, tisku a barevnému zpracování se kalendář může rovněž stát vhodným  DÁRKEM, který potěší i poslouží.

Kalendář si můžete vyzvednout i v naší kanceláři po předchozí domluvě.

STOLNÍ ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2023  

Spirálová vazba
Rozměry: 175x175 mm
Rozsah: 34 listů / 71 stran
Materiál: ofset 120 gPůvodní cena: 248 Kč

CENA PO SLEVĚ: 110 Kč

Ceník poštovného

.................................................................................................................................

Reakce klientů:

"Váš kalendář je jedinečný. Jsou tam prázdné Luny, které s manželem hodně sledujeme a podle toho si plánujeme všechny naše aktivity." Linda K.

"Kdy už začnete prodávat kalendář? Kupuji si ho každý rok a plánuji si podle něj každý den. Výborný pomocník. Nic lepšího jsem jinde nenašla." Marie L.

"Všechny návštěvy zubaře, kadeřnice, kosmetičky, dentální hygieničky plánuji podle vašeho kalendáře. I podpis smluv při koupi auta a pozemku jsme plánovali podle kalendáře. Vše vždy výborně vyšlo a funguje. Bez kalendáře nic neudělám. Jen bych ho potřebovala mít i jako aplikaci." Mirka 

„Kupuji si váš kalendář každý rok a už si svůj život bez něj nedokáži představit. Je naprosto dokonalý.“ Michaela Malá, facebook

"Děkuji Vám za skvělý kalendář, který využívám už pár let. Je mým pomocníkem při plánování. Pro mě je to ten nejlepší kalendář, který se dá koupit. Moc Vám za něj děkuji. Jste skvělí. Ať se Vám daří. Zdeňka O.

"Objednáváme vaše Astrologické kalendáře každý rok a v knihkupectví je prodáme během několika dnů. Lidé si je velmi oblíbili a chodí si je kupovat každý rok. Obvykle jich koupí více, protože je věnují i svým přátelům. Proto  si i letos rezervujeme..." Mirek P.

"... Díky vám a vašemu Astrokalendáři se můj život stal o poznání lepším - jsem lépe připravená na denní záležitosti a využívám pozitivních konstelací." Lucka J.

"Jsem ráda, že jste kalendář připravili i letos. Už jsem si ho objednala. Je mi velkým pomocníkem při každodenním rozhodování." Andrea S.

"Já děkuji moc za kalendář včera jsem ho obdržela a jsem nadšená a protože jsem koupila dva také jeden pro dceru tak té se bude také líbit." Anna N.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Individuálně zpracovaný

Roční horoskop 2023

Více