Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Vah a jejich dar

pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci sedmého znamení zvěrokruhu? Šaramantní a půvabná stvoření narozená ve znamení Vah se dobře realizují skrze tvorbu partnerství, společenských vztahů a skrze kontakt s veřejností. Všude, kde je třeba úzké spolupráce s ostatními, jsou zrozenci znamení Vah ve svém živlu. Svým přístupem se snaží tvořit krásné prostředí pro sebe i pro druhé. Nikomu se snad tolik nedaří plánování různých setkání a společné hovory o povznášejících tématech jako zrozencům znamení Vah.

Zrozenci znamení Vah jsou aktivní hledači spravedlnosti, vědomostí, nejrůznějších témat a nových myšlenek. Díky této vlastnosti dokáží často pomoci lidem kolem sebe při řešení jejich osobních problémů a uklidnit je. Pokud se potřebujeme s někým usmířit, je pro nás požehnáním přítomnost zrozenců znamení Vah v blízkém okolí. Neexistuje lepších smiřovatelů.

Úsměv zrozenců znamení Vah je výjimečný a léčivý. Dokáží neúnavně navracet vše kolem sebe do harmonie a rovnováhy. To zrozenci znamení Vah krouží mezi námi s pochodní míru a spravedlnosti. Předávají nám důležité poselství, a tím je, že nejlepší věci se dějí, když jsou lidé i situace v klidu a harmonii.

Ve znamení Vah se narodilo mnoho významných politiků/političek, umělců, krásných hereček, modelek a tenistek jako např. Václav Havel, Miloš Zeman, Silvio Berlusconi, Lech Walesa, Vladimír Putin, Mahátma Gándhí, Jimmy Carter, Eleanor Roosevelt, Margaret Thatcher, Oscar Wilde, Jan Nedvěd, Jan Kačer, Vladimír Menčík, Karel Heřmánek, Pavel Vítek, Jiří Suchý, Petr Štěpánek, Luciano Pavarotti, Marcello Mastroianni, Michael Douglas, Pedro Almodóvar, Christopher Reeve, Roger Moore, Deepak Chopra, Viggo Mortensen, John Lennon, Sting, Julio Iglesias, Bruce Springsteen, Matt Damon, Graham Greene, Philippe Noiret, Barbara Walters, Rita Hayworth, Catherine Deneuve, Susan Sarandon, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Sylvia Kristel, Gwyneth Paltrow, Monica Bellucci, Brigitte Bardot, Romy Schneider, Catherina Zeta-Jones, Naomi Watts, Marion Cotillard, Olivia Newton-John, Linda McCartney, Annie Leibovitz, Martina Navrátilová, Jana Novotná, Martina Hingis, Serena Wiliams, Donna Karan, Magdalena Dietlová, Ivana Chýlková, Veronika Žilková-Stropnická, Monika Absolonová, Iveta Blanarovičová.

foto: pixabay.com

 

 


     

Retrográdní Mars

Retrográdní Mars

Mars v horoskopu symbolizuje energii, aktivitu, sílu, vůli, asertivitu, bojovnost, sex a vášeň. V době, kdy je Mars ve své retrográdní fázi, je třeba změnit chování, podívat se na stávající aktivity a případně změnit plány. Více

Jóga a astrologie

Jóga a astrologie

Z hlediska jógy člověk může naplnit svůj osud pouze tehdy, zůstane-li fyzicky a psychicky zdráv a mlád. Planety a znamení byly v astrologii tradičně přiřazovány jednotlivým částem těla a orgánům. Pokud se v některém znamení nachází více planet, může to znamenat, že uvedené části těla mohou být náchylnější k onemocnění. Lidé, kteří praktikují jógu, by vždy měli zařadit do své sestavy ty jógové pozice, které nejlépe prospívají části těla, jež je spojována s jejich znamením. Více

 

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více


Další články