Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Proč se některé věci zpožďují

Foto:unsplash

Není snadné přijmout fakt, že něco nejde podle našich představ. Pokud se u vás věci zpomalují, nejdou snadno nebo něco nevyšlo vůbec, pak to může znamenat, že máte nechat věci být, netlačit a udělat krok zpět. Je důležité pochopit, že váš život je zmapován a všechno má svůj čas. Netrpělivost a vztek ničemu nepomohou. Některé věci není možné uspěchat.

Možná jste zamilovaní do člověka, který vaše city neopětuje. Pak je lepší ho nechat jít a počkat si. Chvíle čekání vás ušetří nepříjemných pocitů a slz. V takovém případě myslete na to, že má pro vás Vesmír připraveného někoho jiného. Nespokojte se s dalším lepším. Počkejte na to nejlepší.

Nejste připraveni

Zpoždění a překážky mohou být způsobeny i tím, že na některé věci nejste ještě připraveni. Potřebujete čas a zkušenosti, abyste získali to, po čem toužíte. Vesmír chce, abyste uspěli, proto vás chrání před nepříjemnostmi.

Mám kamarádku, která nemohla s manželem otěhotnět. Byla z toho dost nešťastná a její smutek negativně ovlivňoval partnerský vztah. Pomalu se s manželem odcizovali. Jednoho dne jsme si domluvily schůzku v kavárně. Povídaly jsme si a já si všimla přicházejícího muže. Byl to můj dlouholetý známý. Seznámila jsem je. Zajímavé bylo, že oba znali stejné lidi, chodili do stejné společnosti, ale nikdy se osobně nepotkali. Za hodinu jsem musela odejít a moje kamarádka tam ještě zůstala. Povídali si s mým známým další hodiny. Po několika dnech se sblížili natolik, že se rozhodla odejít od manžela. Můj známý byl rozvedený, a tak spolu začali žít. Po půl roce byla kamarádka těhotná a dnes jsou spokojení manželé a mají čtyři děti.

Máte jít jinudy

Horoskop člověka naznačuje, odkud přichází a kam by měl dojít. Někdo si může vybrat přímou cestu a někdo se na své životní cestě ztrácí. To bývá v případě, že si vybere špatného partnera/partnerku, nevhodnou práci, nevalné přátele apod. Když člověk sejde ze své životní cesty, pak ho jeho vesmírné GPS začne přesměrovávat. GPS ví, které cesty člověka blokují, které jsou uzavřené. Ví věci, které vy neznáte. Když člověk jde proti vesmírnému navigačnímu systému, pak může skončit v zácpě, ztratit se nebo zajet do slepé uličky. Potíží přesměrování je, že člověk má pocit, že ztrácí čas a změna trasy mu přidává minuty, hodiny či měsíce k přejezdu. Věřte Vesmíru, že vás dostane, kam potřebujete. Následujte jeho vedení. Je lepší poslouchat než se ztratit. Je lepší přijet pozdě, než si ublížit nebo nepřijet vůbec. Důvěřujte svému navigačnímu systému, že vás povede tam, kam máte jít, že vás navede domů.

Není vždy snadné rozpoznat, kdy nechat věci být a kdy pokračovat. Tady jsou 4 tipy na to, jak se správně rozhodnout:


1.     Buďte motivováni k pozitivní změně

Jste-li v partnerském vztahu nebo v zaměstnání, kde nejste motivováni růst a pozitivně se měnit, kde stagnujete, kde přežíváte, kde jste vyčerpaní, deprimovaní nebo jste dokonce ponižováni, pak je to obvykle znamení, že máte odejít.

2.     Poslouchejte intuici

Naše intuice je tu, aby nás vedla a chránila po celý život, takže je důležité rozpoznat, kdy k nám promlouvá. Při rozhodování tedy spoléhejte na svou intuici. Pokud svou intuici nemáte dobře rozvinutou a spoléháte spíše na svůj rozum, pak se snažte pomocí meditace napojit na hlas své duše a probudit svou vrozenou schopnost přijímat vedení a poselství.

3.     Sledujte různá znamení

Vesmír s námi komunikuje prostřednictvím různých znamení. Tato znamení se mohou objevovat ve snu nebo kdykoliv během dne. Prostřednictvím různých znamení nám Vesmír posílá vzkazy, naviguje nás a odpovídá na naše dotazy. Důležitá znamení jsou: mince, peříčko, motýl nebo tzv. andělská čísla, tedy tři nebo čtyři po sobě jdoucí čísla na účtenkách či SPZ. Sami můžete požádat Vesmír, aby vám v případě kladné odpovědi poslal určité znamení.

4.     Nedělejte nic pár dnů

Pokud stojíte před rozhodnutím a pořád nevíte, co máte udělat, pak počkejte den, dva, maximálně týden. Během pár dnů se vnuknutí vždy objeví. Proto buďte pozorní.

5.     Nechte si poradit

Vždy si můžete nechat poradit od důvěryhodného přítele, duchovního učitele, terapeuta nebo astrologa. Astrologie má mnoho nástrojů, jak rozpoznat, zda potřebujete změnu.

Autorka: MKB

foto: pixabay.com

     

Citlivost je dar, ne prokletí

Citlivost je dar, ne prokletí

Narodila jsem se ve znamení Štíra a jsem přirozeně velmi citlivá. Moje emocionální projevy se od dětství často pohybovaly v extrémech, od radosti po smutek. Některých emočních projevů bylo až příliš mnoho. Všechno jsem prožívala hluboce a vážně. Především ve vztazích. Protože jsem vnímala svou odlišnost, snažila jsem se pochopit, proč se takto cítím a chovám. Více

Jak vyřešit problém

Jak vyřešit problém

Ať už máte potíže s partnerem/partnerkou, dětmi, hrozí vám, že přijdete o práci, hádáte se s příbuznými, či cokoliv jiného, v každé situaci existuje několik věcí, které můžete udělat a trable tak zvládnout. Více

Nástěnka snů

Nástěnka snů

Nástěnka snů, nebo také koláž z obrázků, je mapa představ a plánů, které by člověk chtěl ve svém životě realizovat. Je to jednoduchá pomůcka, která vám pomůže manifestovat vaše sny. Více


Další články