Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Vodnáře a jejich dar

foto: pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci jedenáctého znamení zvěrokruhu? Revoluci. Ochutnávku svobody. Vodnáři jsou nejsvobodnější tvorové zvěrokruhu. Učí nás, jak se nedat nikým a ničím ovládat a udržet si či znovuzískat pocit svobody.

Ukazují nám, jak si i v dospělém věku hrát. Jak mít bohatší život díky fantazii, úsměvu a originálnímu přístupu. Svou přítomností obrací naši pozornost k pravdě a ke všem barvám života. Snaží se vždy poznat a uchopit celý obraz a poskytnout ho tomu, kdo chce slyšet a vidět. Jsou to novinkoví nadšenci a přední informátoři.

Vodnáři za nás nadšeně a optimisticky hledí vpřed a usilují o zdokonalení lidstva. Berou v potaz názory co největšího okruhu lidí, ty pak nadšeně zkoumají a přichází neustále s inovacemi. Vždy dokáží překvapit. Zrozence znamení Vodnáře nalezneme v oblastech vědeckého výzkumu, v sociálních a humanitárních službách, ale také v politice. Nejvíce přínosní jsou, když tvoří ve skupině, která je zacílena na konkrétní pozitivní službu společnosti.  Naši sympatičtí výtržníci Vodnáři vždy volali, volají a budou volat po změnách, je-li nutno, tak i po úplném převratu.

Ve znamení Vodnáře se narodilo mnoho myslitelů, objevitelů a umělců, kteří svými vizionářskými myšlenkami předběhli svou dobu, jako např. Mozart, Lincoln, Darwin, Verne, Edison, Galileo Galilei, Mendělejev, Koperník, Joyce, Lindbergh, L. Carol, O. Winfrey. V tomto znamení se narodili i politici a umělci jako Ronald Reagan, Franklin D. Roosevelt, Boris Jelcin, Christian Dior, David Lynch, Charles Dickens, Stendhal, Clark Gable, Paul Newman, Jack Lemmon, Ashton Kutcher, Justin Timberlake, Phil Collins, Peter Gabriel, Bob Marley, James Dean, Vladimir Vysockij, Robbie Williams, Roger Vadim, Alan Alda, Bertolt Brechte, Michail Baryšnikov, Michal Pavlíček, Zdeněk Burian, Miloš Forman, Jiří Šlitr, Petr Muk, Ferdinand Peroutka, Jan Santini, Ivan Mládek, Jan Svěrák, Ondřej Brzobohatý, Jiří Lábus, Ivan Hlinka, Jaromír Jágr, Dominik Hašek, Miroslav Donutil, František Skála, Boris Rosner, Josef Plečnik, Jan Werich, Božena Němcová, Magdalena Dobromila Rettigová, Věra Chytilová, Jana Preissová, Jarmila Kratochvílová, Kateřina Neumannová, Adina Mandlová, Bára Basiková, Jiřina Jirásková, Irena Pavlásková, Martina Kociánová, Yoko Ono, Toni Morrison,  Geena Davis, Jeanne Moreaux, královna Beatrix, Farrah Fawcett, Mia Farrow, Shakira, Virginia Woolf, Sheryl Crow, Jeniffer Aniston, Natalie Cole.

foto:pixabay.com

 

 

 

 


     

Zrozenci znamení Blíženců a jejich dar

Zrozenci znamení Blíženců a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více

Zrozenci znamení Lva a jejich dar

Zrozenci znamení Lva a jejich dar

Jaký dar nám přináší zrozenci pátého znamení zvěrokruhu? Lidé narození ve znamení Lva jsou ztělesněním zářivého Slunce a tvořivosti. Svým způsobem bytí nás učí směřovat k seberealizaci, k osobní nezávislosti, důstojnosti a k rozvoji naší vnitřní síly. Učí nás rozdávat plnými hrstmi a být ryzí.  Více

Zrozenci znamení Panny a jejich dar

Zrozenci znamení Panny a jejich dar

Jaký dar nám přináší zrozenci šestého znamení zvěrokruhu? Lidem narozeným ve znamení Panny je vlastní přesnost, pečlivost, svědomitost a soustředěnost na detaily.  Středem jejich života je práce. Pokud je třeba vykonat hloubkovou analýzu či metodickou kontrolu, povolejme do akce zrozence znamení Panny.  Více


Další články