Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Ryb a jejich dar

foto: pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci posledního, dvanáctého znamení zvěrokruhu? Schopnost hlubokého soucitu. Intuitivní rybí energie se šíří do všech stran, reaguje na potřeby ve svém okolí a přirozeně pomáhá. Zrozenci znamení Ryb vše vnímají jako jeden celek. Na všechny potřeby reagují tak, jako by byly jejich vlastní.

Jejich nezištná obětavost je nevyčerpatelná. Jejich tichá laskavost je uklidňující. Zrozenci znamení Ryb se často zabývají léčením, ošetřovatelstvím a další službou ostatním. Umí se vcítit do ostatních a uklidnit je tak, aby se necítili osamoceni.

Snad nikdo si nedokáže uvědomovat celou šířku a hloubku univerza jako právě zrozenci ve znamení Ryb. Pomáhají nám ostatním pochopit, že jsme propojeni se vším, s celým vesmírem, nejen s materiální realitou.

Zrozenci znamení Ryb mají blízko do světa fantazie, jsou velmi kreativní, intuitivní a plni brilantních nápadů. V tomto znamení se narodilo mnoho vynikajících filmařů, hudebníků, herců, fotografů, dramatiků, spisovatelů, modelek, vizionářů a politiků, jako např. Albert Einstein, Steve Jobs, George Washington, Tomáš G. Masaryk, Bedřich Smetana, Vladimír Železný, Jiří Menzel, Václav IV., Svatopluk Čech, Eduard Cupák, Viktor Preiss, Juraj Kukura, Svatopluk Beneš, Milan Hlavsa, Vladimír Mišík, Bohumil Říha, Václav Brožík, Julius Fučík, Michail Gorbačov, Daniel Craig, Peter Fonda, William Baldwin, Rob Love, Rupert Murdoch, Alexander Graham Bell, Antonio Vivaldi, Handel, Giachino Rossini, Johnny Cash, Lou Reed, Nat King, Kurt Cobain, George Harrison, Chris Rea, Jon Bon Jovi, Chris Martin, Umberto Tozzi, Renoir, Michelangelo, John Steinbeck, Irwin Shaw, Jack Kerouac, Victor Hugo, Jicak Rabin, Bernardo Bertolucci, Levi Strauss, Eva Herzigová, Karolína Kurková, Simona Krainová, Ivana Trump, Zuzana Belohorcová, Nataša Golová, Jitka Molavcová, Blanka Bohdanová, Petra Špalková, Zlata Adamovská, Elizabeth Taylor, Cindy Crawford, Eva Mendes, Sharon Stone, Eva Longoria, Isabelle Huppert, Liza Minnelli, Michele Morgan, Jean Harlow, Drew Barrymore.

 

 foto:pixabay.com


     

Retrográdní Mars

Retrográdní Mars

Mars v horoskopu symbolizuje energii, aktivitu, sílu, vůli, asertivitu, bojovnost, sex a vášeň. V době, kdy je Mars ve své retrográdní fázi, je třeba změnit chování, podívat se na stávající aktivity a případně změnit plány. Více

Jóga a astrologie

Jóga a astrologie

Z hlediska jógy člověk může naplnit svůj osud pouze tehdy, zůstane-li fyzicky a psychicky zdráv a mlád. Planety a znamení byly v astrologii tradičně přiřazovány jednotlivým částem těla a orgánům. Pokud se v některém znamení nachází více planet, může to znamenat, že uvedené části těla mohou být náchylnější k onemocnění. Lidé, kteří praktikují jógu, by vždy měli zařadit do své sestavy ty jógové pozice, které nejlépe prospívají části těla, jež je spojována s jejich znamením. Více

 

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více


Další články