Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Tipy na vánoční dárky dle astrologie

foto: pinterest.com

Připravili jsme pro vás několik tipů na VÁNOČNÍ DÁRKY inspirovaných zodiakem. Jsou to všeobecné rady, které napomohou při výběru vhodného překvapení vašim blízkým. Netradičním dárkem pro všechna sluneční znamení by mohl být i OSOBNÍ HOROSKOP, ROČNÍ HOROSKOP 2024, DĚTSKÝ HOROSKOP nebo TŘÍLETÝ HOROSKOP 2024/2027

V případě, že neznáte přesná data narození, můžete věnovat náš DÁRKOVÝ POUKAZVelice originálním dárkem může být i ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024.


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení BERANA

Berani jsou aktivní a hraví. Rádi sportují, a proto jim při příležitosti Vánoc uděláte radost sportovním značkovým oblečením, sportovním vybavením, členstvím v nějakém fitness clubu, předplacením sportovního časopisu či časopisu o autech. Muži i ženy narození v tomto znamení mají rádi rychlé vozy. Kupte jim k Vánocům něco do auta anebo, dovolí-li to vaše finanční možnosti, rovnou jim nějaké auto pořiďte. Budete-li kupovat knihu, pak by to mělo být něco vzrušujícího a napínavého. Chcete-li je obdarovat šperky či oblečením, potom vybírejte známé značky. Mají rádi neformální a sportovní styl.  Zvolíte-li jako dárek parfém, pak volte jemné a svěží vůně. Z kamenů nejlépe vybírejte mezi rubíny, granáty, diamanty, hematitem, červeným jaspisem a červeným karneolem.


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení BÝKA

Býci mají přirozený cit pro krásu a vkus. Proto jim uděláte radost kvalitními a luxusními dárky, jako jsou značkové hodinky, drahé šperky, kosmetika, parfém či spodní prádlo. Zajímají se o módu a jsou vždy elegantní. Chcete-li jim k Vánocům koupit oblečení, pak raději volte módní doplňky - šátek, kravatu, šál. Důležité je, aby to byly produkty kvalitní a z kategorie luxusního zboží. Radost jim uděláte i hudbou či dekorací do bytu. Býci se zajímají o zahradničení, architekturu, interiéry a předplatné časopisu o zahradničení či bydlení je také potěší. Důležité rovněž je, abyste dárek hezky zabalili. Pro Býky je vnější dojem velmi důležitý. Šperky vybírejte nejlépe s kameny jako je smaragd, chalcedon, růženín, modrý safír či diamant.


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení BLÍŽENCŮ

Blíženci rádi komunikují. Jsou neklidní a neustále v pohybu, proto nemají rádi velké a objemné dárky. Kupte jim k Vánocům zajímavé pero, mobilní telefon nebo notebook. Radost jim udělá i předplatné časopisu o cestování, DVD se zajímavými filmy, knihy nebo programy do počítače, které podněcují jejich intelekt. Budete-li jim kupovat klenoty, pak volte spíše něco menšího a neobvyklého. Blížencům nemusíte kupovat drahé šperky. Radost jim udělá i netradiční bižuterie. Z kamenů vybírejte mezi turmalínem, citrínem, tygřím okem, jantary či žlutým karneolem. Z parfémů volte mezi novinkami. Blíženci jsou zvídaví a zajímá je vše nové. Překvapíte je, když je obdarujete něčím, co ještě neznají. 


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení RAKA

Rodina a domov jsou pro Raky nejdůležitější. Uděláte jim radost, pokud jim k Vánocům dáte něco, čím si mohou zkrášlit svůj dům či byt. Jsou to sběratelé, kteří ocení starožitný porcelán, kávové a čajové soupravy, perský koberec, obraz či vázu. Nadšení budou i ze  stříbrných příborů a podnosů. Raci rádi vaří a uvítají kuchařky, něco do kuchyně či zaplacený kurs vaření. Kupte jim knihy o dekoraci interiéru nebo jim předplaťte časopis o bydlení. Také album či rámečky na fotografie uvítají. Budete-li jim kupovat parfém, pak vybírejte jemnější vůně. Šperky volte decentní a nejlépe starožitné. Vhodné jsou perly, stříbro, smaragdy, korály, jade, acháty a diamanty. 


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení LVA

Lvům udělá radost vše, co je okázalé a blýskavé. Mělo by se jednat o hodnotný a luxusní vánoční dárek. Budou nadšeni ze zlatých šperků a hodinek. Z drahých kamenů volte diamanty, jantary, citríny, tygří oko a rubíny. Nemáte-li dostatek peněz na drahé šperky, kupte jim nápadnou bižuterii. Lvi jsou rádi středem pozornosti, nebojí se výstředností. Z parfémů volte silné vůně. Ženám udělají radost různé ozdoby do vlasů a knihy o rodičovství a výchově dětí. Muži ocení kvalitní víno. Sluneční brýle, knihy o celebritách, společenské hry či zaplacená lóže v divadle či opeře jsou rovněž vhodné dárky pro muže i ženy v tomto znamení. 


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení PANNY

Zrozencům ve znamení Panny uděláte radost praktickým vánočním dárkem do kanceláře či domova. Nepotrpí si na výstřednosti ani luxus. Panny se zajímají o zdravý životní styl. Volte dárkový poukaz na kosmetiku či masáž.  Kupte jim členství ve fitness clubu, předplaťte časopis o zdraví či bydlení. Obdarujte je přírodní kosmetikou, váhou nebo masážním strojkem. Chcete-li jim dát šperky, pak volte něco neokázalého. Z parfémů vybírejte vůně svěží a nevtíravé. Potěšíte je i knihami o zdraví, vaření či různými kutilskými příručkami. Panny jsou zručné a muže rovněž uspokojí různé soupravy nářadí. 


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení VAH

Muži a ženy ve znamení Vah mají cit pro hezké věci. Nechcete-li je urazit, pak jim nedávejte levné a nevkusné vánoční dárky. Snažte se je obdarovat něčím opravdu exkluzivním. Radost jim udělají luxusní hodinky,  šperky s modrým safírem, ametystem, diamanty či opály. Také umělecké předměty - obrazy, vázy, porcelán či svícny je potěší. Nemáte-li peníze na dražší dárek, potom  jim kupte čajovou soupravu, lístky do divadla, CD s oblíbenou hudbou nebo knihy o umění a módě. Z parfémů a kosmetiky volte známé značky. 

Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení ŠTÍRA

Štíři jsou vášniví čtenáři. Radost jim uděláte detektivními příběhy, psychologickou literaturou i knihami o okultismu a magii. Muži narození v tomto znamení se obvykle zajímají o politiku, historii a vojenství. Volte tedy knihy s touto tematikou. Chcete-li je k Vánocům obdarovat kosmetikou a parfémem, pak volte těžší  a orientální vůně. Z oblečení vybírejte klasické značky i styly v barvě černé a červené. Potěšit by je mohlo rovněž oblečení z kůže a spodní prádlo. Také netradiční hudba a filmy udělají Štírům radost. Šperky volte spíše menší. Pro zrozence znamení Štíra jsou nejvhodnější kameny jako jsou granáty, acháty, hematity, rubíny, turmalín nebo beryl.

Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení STŘELCE

Střelcům udělá radost vše, co je spojeno s cestováním. Kupte jim k Vánocům DVD s dobrodružnými filmy, dokumentární filmy o cestování, zavazadlo, cestopisy nebo cizojazyčné slovníky. Potěší je i předplacený kurs dalšího cizího jazyka. Největší nadšení v nich vyvolá zaplacená letenka do nějaké vzdálené destinace. Střelci jsou aktivní a hraví. Radost jim udělají různé společenské hry, např. šachy. Také kolo, příslušenství na kolo, pomůcky na potápění, brusle či kolečkové brusle. Zrozenci tohoto znamení jsou rádi tam, kde se něco zajímavého děje. Jsou rádi součástí tzv. "vyšší společnosti". Kupte jim členství v nějakém sportovním či jiném klubu, kde se setkávají významní lidé z obchodního, uměleckého a intelektuálního světa. Pro Střelce se nejlépe hodí šperky s kameny jako jsou modrý topaz, safír, chalcedeon, azurit, tyrkys a Lapis lazuli.


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení KOZOROHA

Pro Kozorohy volte dárky, kde se spojuje užitečnost s kvalitou. Kupte jim k Vánocům plnicí pero, diář, stolní hodiny či lampu do kanceláře. Ocení i luxusní značkovou peněženku, kabelku či aktovku. Chcete-li je obdarovat něčím opravdu hodnotným, pak volte luxusní, ale neokázalé hodinky, diamantové, rubínové nebo safírové šperky. U kosmetiky volte známé a kvalitní značky. Budete-li kupovat parfém, pak vybírejte osvědčené značky. Radost jim udělá i DVD s klasickým filmem či CD s komorní hudbou. Kozorozi rádi čtou biografie úspěšných lidí ze světa byznysu a politiky. Zajímá je rovněž historie. 


Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení VODNÁŘE

Vodnářům uděláte radost, koupíte-li jim k Vánocům něco neobvyklého. Zajímají je nejnovější technické výstřelky. Potěšíte je tedy novým modelem počítače, SW, mobilním telefonem, fotoaparátem, hudební aparaturou či TV. Předplaťte jim časopis o vědě a technice nebo jim kupte encyklopedie, knihy o záhadách vesmíru, vědeckých objevech, ekologii, sociologii či archeologii. Mnoho Vodnářů rovněž přitahuje astrologie, tarot, hnutí New Age i netradiční filozofické a náboženské směry. Nemusíte jim kupovat značkové a drahé dárky. Důležité je, aby dárek byl něčím originální. 

Vhodný vánoční dárek pro zrozence znamení RYB

Zrozenci znamení Ryb jsou snílci, kteří žijí ve svém světě fantazie a neradi si připouští každodenní realitu. Je to sentimentální znamení. Radost jim uděláte vším, co je s romantikou nějak spojeno - sbírkou básní, DVD s klasickým filmem, hudbou, lístky do divadla či na koncert. Potěšíte je i vonnými svíčkami, luxusní kosmetikou nebo parfémem. Ryby mají rádi masáže a kosmetická ošetření. Kupte jim k Vánocům dárkový poukaz na masáž či do kosmetického salónu. Ryby jsou obvykle velice kreativní. Věnujte jim deník, kam si mohou zapisovat své pocity, kupte jim štětce a barvy na malování, fotoaparát či příslušenství k fotografování. Ocení i předplatné časopisu o umění, fotografování nebo módě. Chcete-li jim koupit oblečení, pak volte něco na cvičení jógy či tancování nebo jim kupte módní doplňky - rukavice, šátek, šálu, kabelku. Při výběru šperků volte menší tvary a jemné barvy. Ke zrozencům znamení Ryb se nejlépe hodí šperky s ametystem, akvamarínem, fluoritem, tyrkysem a achátem.

foto:pixabay.com
foto:pinterest.com


Mohlo by vás zajímat:

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024


     

Slunce ve znamení Střelce

Slunce ve znamení Střelce

Střelec je pohyblivé ohnivé znamení, kterému vládne největší planeta sluneční soustavy – Jupiter. Lidé narození v tomto znamení jsou předurčeni k tomu, aby zakusili vše, co život nabízí. Rádi vyhledávají dobrodružství, pravidelnost a rutina je nudí, jsou velkorysí, štědří a tolerantní. Více

Váš rytmus a příležitosti

Váš rytmus a příležitosti

Jako příroda, i vy máte svůj vlastní rytmus. Zkuste co nejlépe využít každého bodu cyklu, v němž se právě nalézáte. Pokud se pravá věc nedělá v PRAVÝ ČAS, přináší to nespokojenost. Když si uvědomíte energii cyklů vašeho života, můžete si věci lépe načasovat a přivolat si větší štěstí a úspěch. Více


Další články