Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Partnerské horoskopy

foto:pixabay.com

Jste v pevném svazku nebo na jeho prvopočátku? Rádi byste byli schopni maximální empatie a projevů dobré vůle ve svém partnerském vztahu? Toužíte po vzájemné podpoře, lepší komunikaci a láskyplnému plynutí? Jste ochotni podívat se na vztah jako na mocný prostředek hlubokého pochopení sebe sama a svého osobního růstu? Jste připraveni ho chápat jako vlastní zrcadlo a důležitou lekci pro svůj další vývoj?

„Vztah je nepochybně zrcadlem, v němž objevíš sám sebe.“ Krišnamurtí

Kontaktujte nás s objednávkou PARTNERSKÉHO HOROSKOPU, ve kterém vám osvětlíme hlavní výzvy, před které jste jako partneři společně postaveni.  Náš partnerský horoskop je klíčem k pochopení dynamiky vztahu. Je kombinací vašich dvou energií, která se proměňuje ve společnou třetí.

Znalost detailů silných a slabých stránek vašeho vztahu vám přinese větší nadhled a lepší schopnost s ním správně nakládat. To, že pochopíte více naladění svého partnera, vám může pomoci, abyste si uvědomili a pochopili své vlastní naladění a neprojektovali ho na svůj protějšek. Dostáváte se jinak do začarovaného kruhu a nedostáváte se k plodům, které vám vztah může přinést.


 

Co by nemělo v ideálním vztahu chybět?

 

Spolupráce a rovnováha – když je přítomna, ve vztahu převládá harmonie logiky i citů. Pokud není, objevuje se emocionální nevstřícnost, zmatek, vzdor a střety mezi myslí jednoho a city druhého.

Empatie a vyjádření – partneři jsou schopni vzájemné empatie, svěřují se otevřeně jeden druhému a jsou „jedno tělo, jedna duše.“ V opačném případě visí ve vzduchu nevyjádřené city a sebelítost. Zpravidla si alespoň jeden z nich něco jiného myslí a něco jiného říká.

Stabilita a vývoj – vztah by měl sloužit jako pevná základna pro rodinu i úspěch obou ve vnějším světě – partneři mají společnou vizi ohledně základních hodnot.  Jinak se objevují hádky v úzké rodině a mezi příbuznými, zmatené rodinné plány a nereálné ambice jednoho či obou partnerů.

Svoboda a disciplína – ve vztahu by neměly chybět pravidelné nové zážitky a „čerstvý vzduch“. Oba partneři mohou být sami sebou a vzájemně se v tom podporují. V opačném případě se objevuje napětí mezi závislostí a touhou po svobodě a odlišné priority partnerů.

Přijetí – ve vztahu figuruje vzájemné přijetí a podpora. Není zde snaha žít v souladu s představou druhého, ze kterého pramení pocity selhání, očekávání, kritika a odsudky.

Důvěra a otevřenost – partneři se upřímně sdílí, jsou k sobě otevření a mají vzájemnou důvěru. V opačném případě se konfrontují se strachem ze zrady, s pocity viny, hanby a s tajemstvími.

Hojnost a moc – dávání a braní ve vztahu je vlídné a v rovnováze. Oba partneři mají zájem na společném prospěchu, mají pocit hojnosti a duševního souladu. Pokud se nevede, mají obtíže přijímat nebo touhu brát a očekávat vždy něco na oplátku, mají problém s ovládáním, uznáním přirozené autority a přirozených rolí ve vztahu.

Celistvost a moudrost – ve vztahu nechybí tolerance a respekt vzájemné rozdílnosti. O opačném případě trpí jeden či oba pocitem oddělení, chybí propojení a často chybí kontakt se svým vlastním Já. Partneři cítí, že nemohou žít bez sebe, ale ani spolu.

Kreativita a sebedůvěra – partneři umí sdílet svou originalitu a kreativitu. Přispívají si navzájem v hmotné i duchovní sféře. Pokud toho nejsou schopni, vyhrává soutěživost a střety ega, žádný nechce ztratit tvář, bojují se závislostí, stresem, potlačují svou tvořivost a svou energii si schovávají pro sebe.

 

Objevili jste mezi řádky možné slabiny vašeho vztahu?  Pochopení souvislostí a vaše vůle ke změně je polovinou úspěchu. Bude nám potěšením být vám přínosem na cestě poznání.


Mohlo by vás zajímat:


ASTROKOMPATIBILITA

PARTNERSKÝ HOROSKOP


 


     

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného DRAKA započne v sobotu 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. Bude pravděpodobně obdobím přelomových, až revolučních událostí, které přinesou velké změny jak v životech jednotlivců, tak ve světových událostech. Změna společenského nastavení i systému je nezbytná a už se děje. Nic nebude takové, jako dřív. Více

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto vstupuje do znamení Vodnáře v lednu 2024 a bude se tam s přestávkami pohybovat dalších dvacet let. Pluto v astrologii symbolizuje moc, transformaci, proměnu, sílu i nevědomé pudy. Vodnář je spojován s nezávislostí, vynalézavostí, tolerancí a humanismem. Když Pluto bude procházet znamením Vodnáře, pak můžeme očekávat obrovské změny v oblasti vědy, technologií a společenského soužití. V roce 2044, když bude Pluto opouštět znamení Vodnáře, bude svět z dnešního pohledu k nepoznání. Více

Naše astrologie

Naše astrologie

Pravý účel astrologie je často lidmi zaměňován a spojován s věštěním předem dané budoucnosti. Účel moderní astrologie je ovšem mnohostranný. Zabýváme se všemi oblastmi života člověka a pomáháme mu skládat si vlastní mozaiku. Více


Další články