Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Partnerské a blízké vztahy

foto:pixabay.com

Jak zvládáte úzká spojení s ostatními a se světem? Vycházíte dobře s druhými? Umíte zajistit, aby se i oni ve vztahu k vám cítili příjemně? Jak snadno přijímáte do svého života nové lidi? Umíte budovat ve vztahu pravou sounáležitost a ustát v klidu nedorozumění?

Cítíte obranné zdi mezi vámi a druhými? Bojujete s těžkostmi nebo strachem? Vyhýbáte se hlubším spojením?

O vztazích mluví v astrologii kombinace planet a znamení v 7. domě VAŠEHO HOROSKOPU. Ukazuje na kvalitu vašich vztahů, na snadnost nebo obtíže při jejich budování, na schopnost jejich naplnění.

Přítomné SLUNCE v 7. domě napovídá, že vztahy jsou středobodem vašeho života. Přikládáte jim velkou důležitost a vaše sebevyjádření nastává právě prostřednictvím vztahů. Přitahují vás silné a dynamické osoby.

LUNA v 7. domě hovoří o vaší touze být druhým nápomocní a o touze po emocionálním bezpečí. Ve vztazích hledáte péči a ochranu nebo naopak sami vystupujete ochranitelsky. Do pevného svazku vstupujete zpravidla velmi brzy. Kvalita vašeho prožívání vztahů závisí velmi na tom, v jakých aspektech se Luna při vašem narození nacházela.

Pokud máte v 7. domě horoskopu planetu MERKUR, hledáte ve vztazích mentální stimulaci a sdílení myšlenek. Bez toho strádáte.

VENUŠE v 7. domě miluje společnost. Pokud je to váš případ, zpravidla se snažíte lidem vyhovět a usilujete o harmonii, dokonalost a vzájemnou laskavost. Pokud ovšem planeta Venuše není dobře aspektována, může docházet k idealizaci a frustraci.

Jste přitahováni náročnými a vzrušujícími vztahy, které nejsou ale stabilní? Možná máte planetu v 7. domě bojovnou planetu MARS. Při dobrých aspektech prožíváte vzrušující vztahy a vzájemnou podporu a stimulaci. Při napěťových vazbách se projevuje ovšem přílišná soutěživost a násilné pohnutky.

Pokud je planeta štěstí a vysokých ideálu JUPITER v 7. domě vašeho horoskopu, může to být příslibem otevřených, úspěšných a finančně prosperujících vztahů. Pokud zvládnete překonat rozpor mezi potřebou svobody a potřebou blízkého vztahu.

Vaše vztahy mohou být složité, pokud máte v 7. domě planetu SATURN. V tomto případě jsou zkušenosti partnerství pravděpodobně vaši největší životní lekcí. Můžete zažívat pocity osamělosti a omezení partnerem. Přitahujete pravděpodobně autoritářské nebo „otcovské typy“. Podobný partnerský vztah vás naučí struktuře, vytrvalosti a přinese velkou možnost individuálního růstu.

S planetou URAN v 7. domě jste magneticky přitahováni k neobvyklým a elektrizujícím spojením. Budete vyžadovat stimulující zážitky a odmítat obyčejný nudný vztah. Podobné vztahy vám pomohou k rozvoji duchovních schopností a k rozvoji vlastní originality a nekonvenčnosti.

Hledáte u druhých především empatii, vnímavost, máte velká očekávání a zjišťujete, že si ostatní idealizujete? Zachraňujete druhé nebo si všímáte své závislosti na druhých? Pak patrně figuruje v 7. domě vašeho horoskopu planeta NEPTUN. Ve hře je spousta vašich projekcí na druhé a dlouhá cesta k odhalení závojů iluze.

Zdrojem nejhlubších osobních osudových změn může být přítomnost planety PLUTO v 7.domě. Vaše nejbližší vztahy evokují změny ve vaší psychice na nejhlubší úrovni. Tyto vztahy jsou zpravidla transformační pro obě strany. Cílem je rozpoznat vaše stíny a přijmout je za své. V opačném případě je promítáte na druhého a pocítíte je v té nejsilnější podobě.

Pokud se nachází ve vašem 7. domě planetka CHIRON, přijdou vám do života pravděpodobně lidé, kteří vám pomohou nevědomě či vědomě odkrýt minulá potlačená zranění spojená se vztahy. To nemusí být příjemné, ale je to žádoucí pro váš další vývoj.

 

Nemáte ještě svůj detailní OSOBNÍ HOROSKOP, ve kterém se mimo jiné věnujeme dopodrobna právě vašim vztahům? Rádi byste téma vašich vztahů lépe rozkryli a udělali kroky k jejich vylepšení? Těšíme se na vaši objednávku.


Preferujete OSOBNÍ SEZENÍ? Těšíme se na setkání u nás v kanceláři. Astrologická konzultace může proběhnout i online.

Autorka: LV

foto: pixabay.com


Mohlo by vás zajímat:

ASTROKOMPATIBILITA

PARTNERSKÝ HOROSKOP     

Opravdová láska

Opravdová láska

Při konzultacích se mě často klienti ptají, kde mají najít svou pravou lásku. A očekávají, že se podívám do horoskopu a sdělím jim datum, místo, čas a nejlépe i to, jak ten člověk bude vypadat. Více

Žena narozená ve znamení Berana

Žena narozená ve znamení Berana

Ženy narozené ve znamení Berana mají přirozené nadání pro vůdčí postavení a nechybí jim temperament a odvaha. Rády se stylizují do různých autoritativních rolí a rády situace dramatizují. Je jim vlastní impulzivní jednání, přímočarost a netrpělivost. Jsou to idealistky, které mají malý smysl pro kompromis a jsou dost dogmatické.                 více

Muž narozený ve znamení Berana

Muž narozený ve znamení Berana

Muž narozený ve znamení Berana je ztělesněním mužnosti a jsou mu vlastní rytířské způsoby. Má představu o své roli ve vztahu a rozhodně se mu nezamlouvá partnerská rovnocennost. O životě má vznešené představy a dokáže být velkorysý i něžný.     Více


Další články