Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Oscar z pohledu astrologie

Foto:pixabay

U příležitosti 95. ročníku předávání cen Akademie filmového umění, tzv. OSCARŮ jsme se podívali na sluneční znamení všech vítězů v kategorii nejlepší herečka a herec.

Nepřekvapilo nás, že se v celkovém počtu nejlépe umístilo znamení Býka. Zrozenci tohoto znamení jsou přitažliví, elegantní a velmi kreativní lidé. Mají silné zastoupení ve všech uměleckých profesích. Druhé místo obsadili herci narození ve znamení Berana. Lidé z tohoto znamení se vždy snaží být ve všem nejlepší, ať už dělají cokoliv. Jsou temperamentní a svých cílů obvykle dosáhnou. Pragmatické znamení Kozoroha, jež skončilo na třetí příčce, herecké povolání příliš nepřitahuje. Je totiž spojováno s nejistotou a mnoha faktory, které jsou obtížně ovlivnitelné. Úspěch a práce je však pro zrozence tohoto silného znamení vším. Proto není divu, že se ve zvolené profesi dostanou až na samý vrchol.

Nejméně zlatých sošek dostali zástupci znamení Střelce, PannyBlíženců a Vodnáře. Střelci jsou optimističtí a hraví, více jim vyhovují komediální role. Tento žánr ale obvykle Oscary nevyhrává. Vzdušná znamení, kam Blíženci a Vodnáři patří, jsou velmi racionální. Oblast citů je jim vzdálena. Ne že by jim city chyběly, spíše se v nich nevyznají a mají z nich strach. Filmové příběhy jsou však především o emocích. Svět citů je velmi blízký vodním znamením - Štírům, Rakům a Rybám, která mají v žebříčku úspěšnosti také velmi dobré zastoupení.

 

Znamení

Kategorie nejlepší herečka

Kategorie nejlepší herec

Beran

9

12

Býk

13

14

Blíženci

3

4

Rak

11

7

Lev

9

9

Panna

6

5

Váhy

11

5

Štír

10

8

Střelec

5

6

Kozoroh

8

12

Vodnář

2

7

Ryby

8

6     

Pluto v horoskopu

Pluto v horoskopu

Pluto je spojováno s mocí, zneužíváním, manipulací, fanatismem a také regenerací a přetvořením. V horoskopu symbolizuje temné stránky naší povahy. Více

Astrologie a byznys

Astrologie a byznys

Prestižní ekonomický deník Financial Times uveřejnil v  článek o využívání astrologie v byznysu. Takové spojení není pro nás překvapující, protože i mezi našimi klienty se nacházejí majitelé menších či větších společností a rovněž členové nejvyššího vedení mezinárodních firem.


Další články