Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

FAQ - Registrace

Jak se mohu zaregistrovat?

Po kliknutí na "Registrace"na naší hlavní straně se vám otevře formulář "Registrace a přihlášení" s kolonkami pro osobní údaje. Je nutné vyplnit ty, které jsou označené hvězdičkou a dále pohlaví, datum a čas narození.  Po odeslání vyplněného formuláře vám přijde na uvedenou emailovou adresu potvrzovací zpráva. 

Mohu si vložené údaje dodatečně upravit?

Ano. Své údaje si můžete kdykoliv upravit po přihlášení na našich stránkách. Klikněte na "Změna osobních údajů". Objeví se formulář "Změna osobních údajů", kde můžete upravit jakékoli kolonky. Po odeslání formuláře se data upraví.

Jaké výhody mi zaregistrování přinese?

Po správném zaregistrování máte možnost podívat se na svůj astro portrét, tj. zkrácená verze analýzy vašeho osobního horoskopu. Také si můžete nechat zasílat týdenní a měsíční předpovědi, viz https://www.horoskopy-online.cz/premium-registrace. 

Pokud zapomenu své heslo, jak jej mohu zjistit?

Kliněte na "Přihlášení" na naší hlavní stránce. Dole je odkaz na "Zaslat zapomenuté heslo". Po zakliknutí vložte emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Přihlašovací údaje k Vašemu účtu Vám budou zaslány na uvedený e-mail.

Mohu svou registraci zrušit?

Ano. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit. Napište nám na info@astrocentrum.cz.