Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dovolená a astrologie

Foto: nirots/FreeDigitalPhotos.net

Astrologie tradičně přiřazuje každému znamení různé země a místa. Vyberte si letos destinaci, která odpovídá vašemu naturelu a kde prožijete dovolenou snů. Nabízíme vám tipy na návštěvu míst, které vám zůstanou v paměti a možná se tam rozhodnete i zůstat natrvalo.

Beran

Anglie, Německo, Lucembursko, Izrael, Francie, Itálie - Florencie, Neapol a Padova, Polsko-Krakov, USA-Las Vegas, Hong Kong, města s mrakodrapy, nová města.

Býk

Kypr, řecké ostrovy, Švýcarsko, Monako, Turecko, Irsko-Dublin, Irálie -Palermo, Parma, Madeira, Jižní Afrika, Seychely, Maledivy, Sýrie, místa, kde jsou luxusní hotely, dobré restaurace, mnoho obchodů a vinice.

Blíženci

severní Afrika, Arménie, Dánsko, Belgie, Sardínie, USA-San Francisco a New York, Anglie-Londýn, Španělsko-Cordoba, Německo-Norimberk, centra měst, vzdělávací a zábavní místa.

Rak

Kanada, Skotsko, Mauritius, Holandsko-Amsterdam, Itálie-Benátky, Turecko-Istanbul, Nový Zéland, Alžírsko, Paraguay, místa blízko řek a jezer.

Lev

oblast Alp, Itálie-Řím, Francie-riviéra, Česká Republika-Praha, Turecko, jižní Irák, Libanon, Indie, USA-Kalifornie, Chicago, Philadelphie, Dubaj, Egypt, a dále džungle, pralesy, hrady.

Panna

Brazílie, západní Indie, Irák, Korutany, Kréta, dolní Slezsko, Švýcarsko-Basilej, USA- Boston, Francie-Paříž, Lyon, Malajsie, Thajsko, místa jako knihovny, lázně.

foto:arztsamui/freedigitalphotos.net

Váhy

Argentina, Burma, Čína, Lýbie, Rakousko-Vídeň, Portugalsko-Lisabon, Francie-Arles, Saudská Arábie, kulturní centra, luxusní zámořské lodě.

Štír

Tibet, Alžírsko, Maroko, Bavorsko, Norsko, Jižní Afrika, Uruquay, Česká republika, Švýcarsko-Davos, Ženeva, USA-Washington, Cincinnati, Rakousko, Brunej, Bali, neobydlené ostrovy, pouště, safari.

Střelec

Austrálie, jižní Francie-Provence, Madagaskar, Maďarsko-Budapešť, Itálie-Toskánsko, Španělsko, Mongolsko, Morava, Japonsko, Bahrain, Peru, Nový Zéland, Indonésie.

Kozoroh

Afganistán, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island, Litva, Makedonie, Mexiko, Kavkaz, Řecko, Belgie-Brusel, Rusko-Moskva, Polsko-Varšava, Slovinsko, Slovensko, Norsko, Nepál, horské oblasti.

Vodnář

Lotyšsko, Polsko, Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Etiopie, Rusko - Sibiř, Švédsko, Srbsko, Vietnam, USA - Log Angeles.

Ryby

Srí Lanka, Malta, Portugalsko, Francie- Normandie, Kanada, Španělsko-Compostella, Izrael – Jeruzalém, Bora Bora, místa blízko moře.


     

Mýty a pověry o zatmění Slunce a Měsíce

Mýty a pověry o zatmění Slunce a Měsíce

Zatmění Slunce nebo Měsíce jsou obvykle vítaná astronomy i širokou veřejností, protože se jedná o zvláštní úkaz. Jinak se k zatmění staví astrologové. Ti obvykle varují své klienty před unáhleností. Od pradávna se věřilo, že zatmění Slunce nebo Měsíce přináší zlá znamení a zkázu. Mezi nejznámější pověry patří, že zatmění jsou nebezpečná pro malé děti a těhotné ženy. Více

Neptun v retrográdní fázi

Neptun v retrográdní fázi

Planeta Neptun vládne hloubkám lidského nevědomí, intuici, inspiraci a imaginaci. Je pánem víry, kreativity, snů, iluzí, sebeklamu, skrytých sil a hlubokých neviditelných procesů.  Více

Slunce ve znamení Raka

Slunce ve znamení Raka

Archetypem znamení Raka je matka. Luna je vládcem tohoto znamení. Symbolizuje v horoskopu city, instinkty, pudy, nálady, zvyky, mateřský princip a pečovatelství. Rak je znamením domova. Mezi pozitivní vlastnosti tohoto citlivého znamení patří soucit, intuice, vnímavost, péče, oddanost a starostlivost. Rak je nativním znamením Dalajlámy, Kafky i princezny Diany.  Více
Další články