Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dovolená a astrologie

Foto: nirots/FreeDigitalPhotos.net

Astrologie tradičně přiřazuje každému znamení různé země a místa. Vyberte si letos destinaci, která odpovídá vašemu naturelu a kde prožijete dovolenou snů. Nabízíme vám tipy na návštěvu míst, které vám zůstanou v paměti a možná se tam rozhodnete i zůstat natrvalo.

Beran

Anglie, Německo, Lucembursko, Izrael, Francie, Itálie - Florencie, Neapol a Padova, Polsko-Krakov, USA-Las Vegas, Hong Kong, města s mrakodrapy, nová města.

Býk

Kypr, řecké ostrovy, Švýcarsko, Monako, Turecko, Irsko-Dublin, Irálie -Palermo, Parma, Madeira, Jižní Afrika, Seychely, Maledivy, Sýrie, místa, kde jsou luxusní hotely, dobré restaurace, mnoho obchodů a vinice.

Blíženci

severní Afrika, Arménie, Dánsko, Belgie, Sardínie, USA-San Francisco a New York, Anglie-Londýn, Španělsko-Cordoba, Německo-Norimberk, centra měst, vzdělávací a zábavní místa.

Rak

Kanada, Skotsko, Mauritius, Holandsko-Amsterdam, Itálie-Benátky, Turecko-Istanbul, Nový Zéland, Alžírsko, Paraguay, místa blízko řek a jezer.

Lev

oblast Alp, Itálie-Řím, Francie-riviéra, Česká Republika-Praha, Turecko, jižní Irák, Libanon, Indie, USA-Kalifornie, Chicago, Philadelphie, Dubaj, Egypt, a dále džungle, pralesy, hrady.

Panna

Brazílie, západní Indie, Irák, Korutany, Kréta, dolní Slezsko, Švýcarsko-Basilej, USA- Boston, Francie-Paříž, Lyon, Malajsie, Thajsko, místa jako knihovny, lázně.

foto:arztsamui/freedigitalphotos.net

Váhy

Argentina, Burma, Čína, Lýbie, Rakousko-Vídeň, Portugalsko-Lisabon, Francie-Arles, Saudská Arábie, kulturní centra, luxusní zámořské lodě.

Štír

Tibet, Alžírsko, Maroko, Bavorsko, Norsko, Jižní Afrika, Uruquay, Česká republika, Švýcarsko-Davos, Ženeva, USA-Washington, Cincinnati, Rakousko, Brunej, Bali, neobydlené ostrovy, pouště, safari.

Střelec

Austrálie, jižní Francie-Provence, Madagaskar, Maďarsko-Budapešť, Itálie-Toskánsko, Španělsko, Mongolsko, Morava, Japonsko, Bahrain, Peru, Nový Zéland, Indonésie.

Kozoroh

Afganistán, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island, Litva, Makedonie, Mexiko, Kavkaz, Řecko, Belgie-Brusel, Rusko-Moskva, Polsko-Varšava, Slovinsko, Slovensko, Norsko, Nepál, horské oblasti.

Vodnář

Lotyšsko, Polsko, Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Etiopie, Rusko - Sibiř, Švédsko, Srbsko, Vietnam, USA - Log Angeles.

Ryby

Srí Lanka, Malta, Portugalsko, Francie- Normandie, Kanada, Španělsko-Compostella, Izrael – Jeruzalém, Bora Bora, místa blízko moře.


     

Mýty a pověry o zatmění Slunce a Měsíce

Mýty a pověry o zatmění Slunce a Měsíce

Zatmění Slunce nebo Měsíce jsou obvykle vítaná astronomy i širokou veřejností, protože se jedná o zvláštní úkaz. Jinak se k zatmění staví astrologové. Ti obvykle varují své klienty před unáhleností. Od pradávna se věřilo, že zatmění Slunce nebo Měsíce přináší zlá znamení a zkázu. Mezi nejznámější pověry patří, že zatmění jsou nebezpečná pro malé děti a těhotné ženy. Více

Dobrý rok 2023

Dobrý rok 2023

Planetární přesuny, ke kterým letos dojde, ukazují na velké společenské změny. Pro některé lidi budou změny a nové okolnosti vítané a přinesou jim nové příležitosti v pracovní oblasti, zlepší finanční situaci a obohatí osobní život. Nepředvídatelné situace a zvraty mohou v jiných lidech  vyvolat obavy a strach. Některé zkoušky nemusí být příjemné, ale dobře dopadnou, pokud je člověk připraven. Spolupracujte se svým osudem. Více

Retrográdní Merkur ve znamení Kozoroha

Retrográdní Merkur ve znamení Kozoroha

Při retrográdním pohybu Merkuru dochází ke zpoždění, rušení dopravních spojů a mnoha nedorozuměním. Pokud si plánujete rodinné aktivity a dovolenou na období Vánoc a nového roku, pak se dobře připravte. Více


Další články