Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dítě Býk

Foto: Boians Cho Joo Young/FreeDigitalPhotos.net

Malý Býček je klidný a přátelský. Ale jen do té doby, než ho začnete do něčeho nutit, příliš ho tlačit do neznámé změny nebo mu budete rozkazovat, aby udělal něco, do čeho se mu nechce. Děti narozené ve znamení Býka jsou tvrdohlavé. A i když na to vždy nevypadají, jsou velmi silné. Malí Býci jsou obvykle zdraví a sportovně založení. Jsou houževnatí a odolní.

Jsou citově vyrovnaní. Mají přirozený cit pro hezké věci a budou vyžadovat oblečení dle vlastního výběru. Býci se potřebují pohybovat v pěkném a harmonickém prostředí. Citlivě reagují na barvy, vůně a zvuky. Malí Býci mají obvykle hudební nadání, příjemný hlas a talent naučit se hrát na nějaký hudební nástroj. Také sochaření, keramika a malování by mohly být jejich zálibami.

Malý Býk bude ve škole oblíbený, a to jak u dětí pro svou spolehlivost a milou povahu, tak u učitelů. Těm bude dělat radost jeho píle a soustředění. V procesu učení může být pomalejší než jiné děti, ale co se jednou naučí, nebude mít problém si zapamatovat.

Rodič dítěte narozeného ve znamení Býka

Rodiče malého Býka s ním nebudou mít mnoho starostí. Je to předvídatelné dítě s příjemnou povahou. Malý Býček je mazlivý a přítulný. Holčičky narozené v tomto zemitém znamení brzy objeví kouzlo svého šarmu a budou flirtovat. Malí Býci se obvykle dobře chovají i ve společnosti.

Protože děti narozené ve znamení Býka potřebují strukturu, komfort a bezpečí, vždy je připravte na nové věci a změny. Naučte je, že změna může přinést něco pozitivního a lepšího. Každý požadavek malému Býčkovi logicky vysvětlete. S disciplínou a příkazy s ním nic nesvedete. Co na něj ale vždy platí, je láska. Pokud bude odmítat splnit váš příkaz, pak nereagujte autoritativně. Nucením s ním nic nepořídíte. Kdyby v dětství zažíval častý nebo dlouhodobý nátlak, mohlo by to negativně ovlivnit jeho vřelou, otevřenou povahu a vést k uzavřenosti a zatvrzelosti.

U malých Býčků se mohou objevit potíže s oblékáním či jídlem. Má-li malý Býček pocit, že má pravdu, bude si tvrdošíjně stát za svým. Dítě narozené ve znamení Býka potřebuje pevný program. Mezi jednotlivými aktivitami mu ponechte dostatek času. Mnoho aktivit a příliš nabitý program mu nebude vyhovovat. Podporujte jeho umělecké sklony, obklopte ho hudbou, příjemnou atmosférou a hlavně spoustou lásky.

Foto: imagerymajestic/FreeDigitalPhotos.net

Mohlo by vás zajímat:


Horoskop dítěte
     

Dítě Rak

Dítě Rak

Malý Ráček je citlivý a zranitelný. Mezilidské vztahy hrají velkou roli v jeho životě. Potřebuje žít ve stabilním prostředí a být stále v blízkosti svých rodičů, příbuzných a svého domova. Děti narozené ve znamení Raka mají tendence být závislé na citových vazbách a jakékoli odloučení v rodině nebo mezi přáteli v nich může zanechat velké rány. Jejich chování může někdy postrádat přímost a srozumitelnost.         Více

Dítě Lev

Dítě Lev

Malý Lev je hravé a veselé dítě. Ovšem za předpokladu, že mu rodiče a vychovatelé budou poskytovat hodně lásky a pozornosti. Je to hrdé dítě, které si musí najít pocit vlastní síly. Malý Lev má v sobě vůdčí schopnosti, hodně energie a bude schopen se pro věci nadchnout.    Více

Dítě Panna

Dítě Panna

Znamení Panny vládne Merkur – malá a rychlá planeta komunikace. Proto děti narozené v tomto letním znamení jsou obvykle velmi inteligentní, zvídavé a potřebují neustále nové podněty. Mají smysl pro detail a jsou schopné rozlišovat i jemné nuance.    Více


Další články