Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

11:11. Něco si přejte

foto:unsplasch.com

Na 11. listopad připadá Den válečných veteránů, svátek slaví Martinové a v restauracích a v domácnostech se připravuje svatomartinská husa. Věděli jste ale také, že čtyři jedničky v datu anebo v čase přinášejí štěstí? 

Numerologové se domnívají, že 11. listopad je nejšťastnějším dnem v roce (11. den v 11. měsíci), protože to je číslo vyšší vibrace a má plný potenciál splnit přání, zvláště když je přání vysloveno v 11:11hod!

1111 patří mezi andělská čísla. To jsou čísla, která tvoří číselné sekvence tří nebo čtyř čísel. Andělská čísla se tvoří vzory jako např. 2222, 7777 anebo 4444. Předpokládá se, že tato čísla sdělují zprávy od vašich strážných andělů a nabízejí vhled, moudrost a směr. 

Někteří věří, že „jedničky“ v andělském čísle 1111 znamenají nové začátky. 1111 signalizuje začátek nové cesty nebo že jste již na správné cestě. Když vidíte 1111 jako čas na hodinách nebo na SPZ, číslo domu, telefonní číslo atd., pak se vám andělé snaží předat zprávu. Ujišťují vás, že ve vašem životě má brzy nastat pozitivní změna a že byste měli této zprávě věřit a jednat tak, aby se šťastný výsledek uskutečnil.

Někteří numerologové říkají, že energetická vibrace 1111 naznačuje, že vám andělé vzkazují, abyste pracovali na svém sebevědomí. Chtějí, abyste se soustředili se na své vlastní myšlenky a poslouchali svou intuici.

Zažít jeden ze dvou palindromických okamžiků v 11:11 nebo 23:11, zejména 11. listopadu (11. 11.), je obzvláště důležité pro vnesení pozitivní energie do vašeho života, která vám přinese radost a štěstí.

11. listopad je jedinečným dnem, protože je to jediné datum v roce, které je vyjádřeno čtyřmi stejnými číslicemi: 11/11. Žádné jiné takové datum neexistuje, nemáme 22.22. ani 44.44. Další data opakování, která se vyskytují v každém roce, jsou 1.1., 1.11. a 11.1.

V každém století existuje jeden rok končící  na 11 (např. 2011 v 21. století), kdy celé datum 11. listopadu lze vyjádřit zkráceně jako 11. 11. 11. Toto datum se bude opakovat až v roce 2111.

 

NA ZÁVĚR

Jaké je vaše přání? Chcete být milováni? Chcete být zdraví? Chcete mít více peněz? Chcete dobrou práci? Chcete lepší bydlení? Vyberte si jednu věc. A pak už nemějte žádné pochybnosti. Očekávejte, že se tak stane. Buďte otevřeni tomu, abyste to přijali. Všímejte si znamenípříležitostínáhod a synchronicity, které vás navedou k požadovanému výsledku. Nemusíte se snažit vše vyřešit sami. Udělejte svou část emocionálně a vibračně a pak už nechte na Vesmíru, aby vše zařídil. 

11. listopadu vyslovte své přání ideálně v 11:11 hod!


     

Zázraky se dějí

Zázraky se dějí

Zázraky se dějí každodenně. Každý člověk zažije někdy zázrak. Měli bychom si to připomínat a být za to vděčni. Více

Vodnář a svoboda

Vodnář a svoboda

Symbolem znamení Vodnáře je nosič vody držící džbán, ze kterého vylévá lidem vodu života. Voda symbolizuje hojnost a požehnání. Všichni jsme přišli na tento svět s velkým potenciálem možností. V průběhu života zapomínáme na své sny z dětství, dáváme přednost rutině, mnozí se spokojují s růměrem či málem a nechápou, že by mohli mít mnohem lepší život. Více

Některé špatné věci mohou být vlastně velice dobré

Některé špatné věci mohou být vlastně velice dobré

Opustil vás partner? Milujete někoho a vaše láska není opětována? Nezískali jste práci, po které jste toužili? Nedostali jste se na školu, kterou jste chtěli studovat? Více


Další články